resim
 • Atlas Otel'e havaalanından nasıl ulaşırım?

  Dalaman havalimanı ile:
  Dalaman Havalimanı, Fethiye şehir merkezine 30 dakika mesafededir. Fethiye’den otelimiz Çalış istikametinde 6kilometredir. Dalaman Havalimanı'ndan kiralayacağınız bir araçla ya da transfer yapan firmalar ile gelebileceğiniz gibi 10 dakika taksi ile Dalaman merkezine gelip buradan Fethiye`ye 30 dakikada bir kalkan otobüsler ile gelebilirsiniz. Ayrıca havalimanından kalkan HAVAŞ servislerini de kullanabilirsiniz.

 • Atlas Otel'e kara yolu ile nasıl ulaşırım?

  Karayolu ile Fethiye’ye ulaşım da oldukça basittir. Antalya,Muğla ve Burdur bağlantılı üç karayolu, çam ağaçları arasında yapılacak rahat bir yolculuk ile Fethiye’nin ziyaretçilerine kolay bir ulaşım imkanı sağlar.

  Fethiye ile Atlas Otel  arası ortalama 6 kilometre mesafede ve araçla yaklaşık 15-20 dakika kadar sürmektedir.

  Ankara yönünden gelecekseniz: Ankara-Sivrihisar-Afyon-Burdur-Tefenni-Çavdır-Söğüt-Kemer-Fethiye-Çalış-Ölüdeniz güzergahını izleyebilirsiniz.

  İstanbul yönünden gelecekseniz: İstanbul-İzmit-Sakarya-Kütahya-Afyon-Burdur-Tefenni-Çavdır-Söğüt-Kemer-Fethiye-Çalış-Ölüdeniz güzergahını izleyebilirsiniz.

  İzmir yönünden gelecekseniz: İzmir-Aydın-Muğla-Dalaman-Fethiye-Çalış-Ölüdeniz güzergahını izleyebilirsiniz

 • Otel check-in check-out saatleri nelerdir?

  Otele giriş saatimiz 14:00, otelden çıkış  saatimiz 12:00 olarak belirlenmiştir. Otelimizdeki yoğunluk durumuna göre erken giriş gibi istisnai durumlarda çalışanlarımız rahatlığınız için gerekli bütün imkanları sağlayacaktır

 • Kahvaltı ve akşam yemeği servisleri hangi saat aralığında gerçekleşir?

  Kahvaltı servisi saat 9:00- 11:00 saatleri arasında; akşam yemeği servisi ise 19:00- 21:00 saatleri arasında yapılır.

 • Atlas Otel'den Fethiye merkeze ve Ölüdeniz'e servis imkanı var mı?

  Otelimiz Fethiye merkeze 6 kilometre Ölüdeniz'e 4 kilometre mesafededir. Otelimizden gün içinde sezona göre belirlediğimiz belirli saatlerde servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca yaz sezonunda otele yürüyüş mesafesinde gece 02:00 saatlerine kadar sürekli hizmet veren münibüs hattı bulunmaktadır.

 • Yamaç paraşütü, safari, rafting vb. hizmetlerden oteliniz bünyesinde mevcut mu?

  Yamaç praşütü, rafting, safari, deniz turları gibi aktiviteleri, anlaşmalı olduğumuz acentalarımızla yaptığımız işbirliği ile kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz

Harika

Arkamda baba dağ esintisi önümde eşsiz ölü deniz manzarasında güneşlenirken buz gibi içeceğimi yudumluyorum. Tadı hala damağımda. Keyfi tarif edilmez. Odalar konforlu, yemekler leziz, internet kesintisiz. Üstelik yamaç paraşütünden, safarisine her tür hizmet ve servis imkanı düşünülmüş. Selfi çubuğu sanki bu manzara için icat edilmiş. Tatilimi bitmesini istemediğim bir keyife dönüştürdüğünüz için teşekkür ederim. Seneye ailemle birlikte geleceğim.

Sena Başbirin (İstanbul, Türkiye)
HEPSİNİ GÖRÜNTÜLE

Mükemmellik bu olsa gerek

Eşsiz doğa manzarasında havuza girerken aynı anda gün batımını seyretmek müthiş bir keyifti. Güler yüzlü çalışanlarınız ve konforlu odalarınızla tatilimi keyifli hale getirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Önümüzdeki yaz yeniden görüşmek üzere..

Cem Saral (İstanbul, Türkiye)
HEPSİNİ GÖRÜNTÜLE